Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 €

OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO 4

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695555345
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh, Baxha / Panorama
  • Postuar: 18/11/2018 11:10
  • Skadon: 54 ditë, 8 orë
IMG_20180925_190621_023
20180925_18082420180925_18050620180925_17583720180925_18103920180925_18100320180925_18093820180925_175750

Përshkrimi

SHITET PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6NAFTE EURO 4 VERSION ME 6+1 MARSHE,ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA , TAVAN XHAMI KOMPLET , SENSOT PARKIMI , DRITA XENON , SENSOR DRITASH DHE SHIU , PILOT AUTOMATIK , AUX , DISQE 17 , XHAMA E ERRET JESHIL + PERDE ORIGJINALE ETJ. ME DOGANE TE SAPO PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE CMIMI 4000 EURO CEL. 0695555345

Nuk ka tag

444 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3605b44ee37f3d0d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total