Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,800 €

Okazion Golf 5, 3800 Euro, viti 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682050662
  • Opsione të tjera: Klima, Navigator
  • Postuar: 08/11/2017 10:59
  • Skadon: 18 ditë, 11 orë
IMG-20171105-WA0001
IMG-20171107-WA0000IMG-20171105-WA0004IMG-20171105-WA0002IMG-20171105-WA0000

Përshkrimi

Shitet Golf 5 motorr 1.6 Benzine me 7 marrsha,xhama elektrik pasqyra elektrike,Navigator Look GTI.Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove.Letra te prera deri ne gusht 2018,cmimi 3800 euro pak i diskutushem ose nderrohet me makine me kambio automatike.Nr tel 0682050662.

Nuk ka tag

439 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1175a02ccd3b05ff

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total