Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

4,000 €

OKAZION FIAT CROMA VITI 2007 MOTOR 1.8 BENZIN+GAZ

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar në: 23/03/2017 10:39
  • Skadon për: 100 ditë, 1 orë
OKAZION-FIAT-CROMA-VITI-2007-MOTOR-1-8-BENZIN-GAZ (5)
OKAZION-FIAT-CROMA-VITI-2007-MOTOR-1-8-BENZIN-GAZ (2)OKAZION-FIAT-CROMA-VITI-2007-MOTOR-1-8-BENZIN-GAZ (3)OKAZION-FIAT-CROMA-VITI-2007-MOTOR-1-8-BENZIN-GAZ (1)OKAZION-FIAT-CROMA-VITI-2007-MOTOR-1-8-BENZIN-GAZ (4)OKAZION-FIAT-CROMA-VITI-2007-MOTOR-1-8-BENZIN-GAZ

Përshkrim

SHES FIAT CROMA VITI 2007 MOTOR 1.8 BENZIN + GAZ.FULL OPTION NE GJENDJE SHUM TE MIRE IMJANTI I GAZIT LANDI RENZO I MONTUAR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI.ME DOGANE TE PAGUAR.
CMIMI 4000 EURO

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 680 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 251584e877f2f51d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total