Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,800 €

OKAZION FIAT CROMA MOTOR 1.8 BENZIN+GAZ 120000KM ORIGJINALE

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar në: 22/09/2017 13:07
  • Skadon për: 112 ditë, 3 orë
20170822_165724
20170822_15255420170822_15261520170822_16573520170822_15260120170822_163255

Përshkrim

SHITET FIAT CROMA VITI 2008 MOTOR 1.8 BENZIN + GAZ.NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME 120000KM ME LIBER SHERBIMESH.ME DOGAN DHE TARGA TE SAPO PAGUARA CMIMI 3800 EURO
CEL..0683944449

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 116 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3105992d01c1787a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total