Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,800 €

OKAZION FIAT CROMA MOTOR 1.8 BENZIN+GAZ 120000KM ORIGJINALE

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar: 07/11/2017 11:46
  • Skadon: 119 ditë, 5 orë
20170822_165724
20170822_15255420170822_15261520170822_16573520170822_15260120170822_163255

Përshkrimi

SHITET FIAT CROMA VITI 2008 MOTOR 1.8 BENZIN + GAZ.NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME 120000KM ME LIBER SHERBIMESH.ME DOGAN DHE TARGA TE SAPO PAGUARA CMIMI 3800 EURO
CEL..0683944449

Nuk ka tag

303 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3105992d01c1787a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total