Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

210 €

OKAZION VETEM PER PAK DITE -SHITEN, Elbasan

  • Çmimi/m²: 210
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga Anastas Bezhani
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 068 60 555 35
  • Specifikimet: Me hipotekë, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi
  • Postuar në: 23/09/2017 09:08
  • Skadon për: 53 ditë, 1 orë
Screenshot 2016-11-14 10.14.25
Image (24)

Përshkrim

OKAZION, shiten ose nderrohen ambjente(me nderrim ka cmim tjeter), Kati 2, (Rr. Anastas Bezhani
Ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe, shiten 4 ambjente te shfrytezueshme dhe si apartamente te ndodhura ne nje kat,me shkalle e hyrje e porte kryesore me vete , te gjitha jane me hipoteke.
-me siperfaqe 41.00 m2
– me siperfaqe 90.00 m2
– me siperfaqe 97,00 m2
– me siperfaqe 123.00 m2
Apartamentet jane plotesisht ndertime te reja, ndertime bashkekohore,dritaret te paisuar me grila, me furnizim drita e uje 24 ore, me instalime telefonie e TV-je,çdo gje bashkekohore,.Kane oborr te rrethuar me mur e me porte kryesore,tarace te çfrytezueshme.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1790 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 64358298a60355af

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total