Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

2,600 €

OKAZION CITROEN XSARA VITI2002 MOTOR 1.6BENZIN+GAZ

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar në: 24/02/2017 11:33
  • Skadon për: 212 ditë
20170121_101913
20170121_10192820170121_101920

Përshkrim

SHES CITROEN XSARA VITI 2002 MOTOR 1.6 BENZIN +IMJANT GAZI I MONTUAR DHE I CERTIFIKUAR NE ITALI ME LIBER SHERBIMESH.ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE
CMIMI 2600 EURO

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 714 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 81357e6726811668

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar