Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,500 €

OKAZION SEAT LEON MOTOR 1.6 BENZIN+GAZ EURO 4

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693326867
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 25/04/2018 15:01
  • Skadon: 9 ditë, 7 orë
20180414_135015
20180414_13502420180414_13505620180414_135053

Përshkrimi

SHES SEAT LEON VITI 2006 MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJANT GAZI I MONTUR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI.ME TE. GJITHA OPSIONET.SENSOR PARKIMI. KLIMA. PILOT AUTOMATIK. DISQE ALUMINI ETJ. NE GJENDJE PERFEKTE VAJ FILTRA,RRYP FAZE,FERROTA. ME DOGANE DHE TARGA SHQIPTARE CMIMI 4500 EURO CEL 0693326867

Nuk ka tag

1846 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 81357e6726811668

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total