Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Okazion Centruse dhe hapse gomash italiane 4 vjet te perdorme

  • Adresa: Tirane tek treshi perball me karburant kastratin
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685533886
  • Postuar: 03/02/2018 15:32
IMG_1154
IMG_1152IMG_1153IMG_1149IMG_1151

Përshkrimi

Okazion Hapse dhe Centruse gomash digjitale italiane, 4 vjet te bleme te reja me vlere 3000 + 2000 euro shiten per mbyllje aktiviteti 2000 euro mund te ndahen, adresa Tirane tek treshi perballe me karburant kastratin.

Nuk ka tag

80 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9565a75ba5c1fb8e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total