Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Okazion Centruse dhe Hapse gomash 2000 €

  • Adresa: tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685533886
  • Postuar: 04/02/2018 18:21
  • Skadon: 166 ditë, 4 orë
IMG_1152
IMG_1154

Përshkrimi

Shiten Centruse dhe hapse gomash italiane 4 vjet te perdorura te bleme ne itali 3000€ + 2000€ , shiten per mbyllje aktiviteti 2000 euro

Nuk ka tag

91 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7505a7638ea7546f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total