Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

16,700 €

Okazion, BMW X5 me gjendje te perkyer, viti 2008

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682048151
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh, Baxha / Panorama
  • Postuar: 08/01/2018 14:11
  • Skadon: 74 ditë, 20 orë
8064C8B5-AA05-4588-B49B-EE070AD828B9
872F2F53-515A-4275-A7EB-DDFBF5F48859E481B482-FB5C-4898-B92B-D53051E4683B9C7204A5-7EA4-4335-9F72-433BE1EC151B

Përshkrimi

Shitet BMW X5 me gjendje te perkyer me te gjitha sherbimet e bera, Goma te reja 100%, kamera parkimi, sedilje dhe timon me ngrohje, 7 vendeshe me tax shume te ulet super full option, sensor, navigator, DVD, pilot automatik ndezje me buton start stop sedilje me levizje automatike, bagazhier me 8 CD, port USB AUX blututh, xhama te zi origjinal nga fabrika, XDrive shum e shpejte dhe komode

Nuk ka tag

217 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7925a5369544678e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total