Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Okazion BMW X5 30d, viti 2010

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Viti i prodhimit: 2010
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692061256 / 5
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 26/09/2017 17:46
  • Skadon: 37 ditë, 19 orë
IMG_2549IMG_2543IMG_2545IMG_2510IMG_2495

Përshkrimi

Ngyra e jashteme e zeze,Tapiceria lekure ngjyre bezhe camel, Active steering,ADAPTIVE DRIVE, Amortizatoret e pasem me ajer Amortizatore me nvel te ndryshueshem,Timon sportive prej lekure ,dadiceke bllokues, Disqe 19’ , Mbyllje e dyerve me vakum, Pedale alumini, Pakete sportive , Kamer parkimi ,pas , Zgara prej alumini, Shirite te jashtem BMW Individuale prej alumini, Rrjete ndarese bagazhi, Perde ne xhamat mbrapa, Trekendesh reziku dhe kutie e ndihmes se shpejte,Pasqyrat e brendshme dhe te jashteme me funksion antiverbim, Sediljet e para comfort me memorizim , Linje e brendeshme prej drruri ,ngjyre bambuje e erret, Sistem per larjen e fenereve, Sistem kontrolli gjate parkimit (PDC), Sensore shiu, Drita Xenon , Ajer I kondicjonuar automatik, Pilot automatik me funksion frenimi, Paketa e dritave shtese , Monitor bordi me televizion, DVD changer , Xhama te pasem te erret, Tavane te brendeshem ngjyre te erret
Antraciti. Gome emergjence , Sistem alarmi,Sinkronizim ne shpejtesi te larta, Makina cdo sherbim e ka te kryer ne koncensionar bmw e vertetueshme nga libri i sherbimeve.

Nuk ka tag

202 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 230597f0660775fd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total