Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

13,000 €

OKAZION BMW VITI 2014 MODEL 316D START&STOP KAMBIO AUTOMAT

  • Viti i prodhimit: 2014
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693326867
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh, Baxha / Panorama
  • Postuar: 14/01/2019 19:52
  • Skadon: 130 ditë, 18 orë
OKAZION-BMW-VITI-2014-MODEL-316D-START-STOP-KAMBIO

Përshkrimi

SHITET BMW VITI 2014 MODEL 316D EURO 5 FULL OPTION: KAMBIO AUTOMAT MODELI RI ME 8 MARSHE , PILOT AUTOMAT , TAVAN XHAMI , START&STOP , SISTEM ECOPRO PER HARXHIMIN , FEMER LED XENON BI-XENON , NAVI , DVD , USB , BLUETOOTH , TE GJITHA SHERBIMET E BERA FAJ VILTRA GOMA TE 4 TE REJA DHE FERROTAT. E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA KA 4MUAJ NE SHQIPRI. CMIMI 13000 EURO PAK I DISKUTUSHEM

Nuk ka tag

215 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5505c0122d6527a4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

10 shitjet e fundit

total