Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,700 €

Okazion BMW Seria 3 Naft 2.0 letrat 1vit

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355699493339
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 04/02/2018 11:28
  • Skadon: 157 ditë, 2 orë
Okazion-BMW-320d-letrat-1vit-mundesi-nderrimi
Okazion-BMW-320d-letrat-1vit-mundesi-nderrimi (1)Okazion-BMW-320d-letrat-1vit-mundesi-nderrimi (2)Okazion-BMW-320d-letrat-1vit-mundesi-nderrimi (4)Okazion-BMW-320d-letrat-1vit-mundesi-nderrimi (3)Okazion-BMW-320d-letrat-1vit-mundesi-nderrimi (5)Okazion-BMW-320d-letrat-1vit-mundesi-nderrimi (6)

Përshkrimi

Motor 2.0 naftet me kamio manuale, 2.0 150 kuaj fuqi , shum e shpejt , me konsum 4.5 ne rrug me prov ,sapo i jan ba gjitha sherbimet si voj filtra castrol 5w40 per 15k kilometra (skam ber as 500 km akoma) , antifrize, komplet sistemi frenimit dhe pastrim i pompes se naftes+nderrim i tubave etj sherbim me fatur dhe garanci 400€ , baterin te re 100ah ,te gjitha sherbimet i jan ber ne kohen e duhur ne servis te specializuar per bmw. 4 goma ne gjendje shum te mir, timon 3sh me komanda funksionale ,tempomat , sensor shiu/dritash, kompiuter multifunksional bordi , angel eyes , letra te paguara ne fund tetori etj ne super gjendje dhe kontroll ku te deshironi. Ka performanc te shkelqyer ne rrug.tapiceri pa demtimi te zez te kombinuara me pjes bezh fabrikisht dhe rimeso druri fundi i 99.2700 euro

Nuk ka tag

176 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9025a6b3e2841b3b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total