Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

5,650 €

Okazion BMW 120 naft 170 cv 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692644244
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar në: 14/09/2017 07:28
  • Skadon për: 122 ditë, 3 orë
20160830_184843
20160830_18491320160830_18470720160830_18465220160830_18452820160901_175214

Përshkrim

BMW 120 dizel 2005 Njoftimi i kompanisë

Çmimi5 650 EUR   6 300 EUR
Kategoria Makina
Viti:2005
Transmetuesi:Manual
Kilometrazha:180 000 – 189 999
Karburanti:Naftë
Targa:Të huaja
Prodhuesi Seri 1 / BMW
Modeli120
NgjyraE hirit
Komuna Fier

BMW seria 1 viti 2005 120 Kamio manuale Klimatronic B-zona Radio Cd MP3 Sensor parkimi Sensor shiu Pilot automatic SEDILJE design Ndezje Start/Stop Disqe 17 Goma 100% te reja Ne gjendje Shum te mir dhe Shum e paster me dogan te paguar gati targa e Sapo ardh Cmimi 6300€

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 55 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 560599fcf5d44871

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total