Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

4,700 €

OKAZION BENZ VITI 2007 A150 BENZIN+GAZ

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 23/09/2017 15:48
  • Skadon për: 190 ditë, 5 orë
OKAZION-BENZ-VITI2006-A150-BENZIN-GAZ- (5)
OKAZION-BENZ-VITI2006-A150-BENZIN-GAZ- (9)OKAZION-BENZ-VITI2006-A150-BENZIN-GAZ- (8)OKAZION-BENZ-VITI2006-A150-BENZIN-GAZ- (6)OKAZION-BENZ-VITI2006-A150-BENZIN-GAZ- (7)OKAZION-BENZ-VITI2006-A150-BENZIN-GAZ- (4)OKAZION-BENZ-VITI2006-A150-BENZIN-GAZ- (2)OKAZION-BENZ-VITI2006-A150-BENZIN-GAZ- (10)

Përshkrim

SHITET BENZ. VITI 2007 A150 BENZIN + IMPJANT GAZI NGA MARKAT ME TE MIRA PRINC I MONTUAR DHE CERTIFIKUAR NE GJERMANI.NE GJENDJE SHUM TE MIR.ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA . SENSOR PARKIMI. TAVAN XHAMI. FENER XENON BI XENON. SEDILE LEKUR DHE COP ME NGOHJE. DISQE 17.GANZHE RIMORKIMI ETJ.ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

CMIMI 5000 EURO

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 962 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 80458ac33c4dd074

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total