Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

28,000 €

Okazion Audi A6, nafte, full options, viti 2012, Shitet me garanci 1 vjecare

  • Viti i prodhimit: 2012
  • Kilometra: 10.001-30.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: 0692083041/ 0695366526
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 12/06/2017 12:12
  • Skadon: 19 ditë, 8 orë
IMG_4294
IMG_4295IMG_4297IMG_4298IMG_4299

Përshkrimi

Okazion Audi A6. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumeta te paguara per 1 vit. Shitet me garanci 1 vjecare.

Nuk ka tag

204 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 762593e6106e1691

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total