Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

OKAZION – Apartamenti 2+1 i ri me qera, i mobiluar, me 2 ballkone, Fresku

  • Adresa: Mbi Restorant Freskun
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0686773838
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar: 02/06/2017 11:40
  • Skadon: 2 ditë, 22 orë
IMG_0069
IMG_0083IMG_0071

Përshkrimi

Apartamenti i ri, i mobiluar, me 2 ballkone.
Kati i 6-te, ne ane te rruges ku ka dhe stacion autobuzi.
85 m2

Nuk ka tag

144 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4145927cec6de1c4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total