Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

OKAZION, APARTAMENT NE SHITJE, 85 M2 i mobiluar, Linze

  • Çmimi/m²: 530
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: LINZE, MBI RESTORANT FRESKUN
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0686773838
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 02/06/2017 11:39
  • Skadon: 2 ditë, 13 orë
IMG_0069
IMG_0083IMG_0071IMG_0080

Përshkrimi

APARTAMENT 2+1, 85 M2, SHITET I MOBILUAR DHE ME ELEKTROSHTEPIAKE (FRIGORIFER, LAVATRICE, SOBE, KONDICIONER), ME HIPOTEKE, 2 BALLKONE, KATI I 6-TE, ME TARRACE.
GODINA NDODHET NE ANE TE RRUGES DHE KA STACION AUTOBUZI.

Nuk ka tag

231 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6105927d295851b5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total