Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Okazion apartament i mrekullueshem Lungo Mare Vlore.

  • Çmimi/m²: 670
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Lungo Mare Vlore.
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0695445009
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar
  • Postuar: 26/08/2017 21:33
  • Skadon: 41 ditë, 9 orë
image-0-02-05-0ff71e86f59288329bdc0531cbb29435ac822199ac6d49dd517de736a84288da-V
12image-0-02-04-a1551e88485637c37c617e82d37e34896487db1c58fa7029e148c210df83b986-Vimage-0-02-05-d8062e634e8365641631b111af0f8f1c720f0527da7aeffc648d95ad746e9e95-V

Përshkrimi

Okazion apartament i mrekullueshem Lungo Mare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ka pamje ansore nga deti dhe ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te shetitores.
Siperfaqa 67 m2 eshte 1+1, por ajo qe e karakterizon kete apartament eshte mobilimi mjaft cilesor dhe modern i tij.
Shitet i mobiluar, ndodhet prane shkolles se marines. Cmimi 45000 Euro.

Kontakto. Email . blejshes1@gmail.com

Cel ose Whatsapp, 0695445009

Nuk ka tag

80 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7959a1a5b199640

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total