Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

108,000 €

Okazion-Apartament 3+1

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: L. 1 Rr. Taulantia, Durrës, Albania , Perball Extra Market
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0695104212
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 16/12/2017 15:35
24232141_2048049642095523_7778305440858805214_n
24231866_2048049158762238_4638079130901857284_n24232955_2048049345428886_7560891798534984388_n

Përshkrimi

Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma dhe 1 guzhine,ndodhet ne katin e fundit te banimit,(ne katin e 12),me ashensor, me pamje nga deti dhe me verande reth 60m2. I pa mobiluar, dhe i pa banuar me pare. cmimi i diskutueshem. 1000 euro/m2 . Ky promocion eshte per rastin e festave te fundvitit dhe zgjat deri ne dt 31/12/2017 .

Nuk ka tag

339 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2235a351309944bb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total