Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

49,900 €

OKAZION APARTAMENT 1+1 TE FUSHA AVIACIONIT ME HIPOTEKE

  • Çmimi/m²: 7500
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga Beniamin Kruta
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050134
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 29/09/2017 10:48
  • Skadon: 85 ditë, 3 orë

Përshkrimi

Apartament 1+1 per Shitje tek Fusha Aviacionit. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri ne katin e 4 me sip 66.6 m2. Organizuar ne 1 sallon ndenjeje me kuzhine, 1 dhom gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i pa mobiluar. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Nuk ka tag

146 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 77659ce08e54adb7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total