Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,200 €

OKAZION ALFA ROMEO 147 MOTOR 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0683944449
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 12/12/2016 11:56
  • Skadon: 12 ditë, 1 orë
OKAZION-ALFA-147-MOTOR-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2005 (1)
OKAZION-ALFA-147-MOTOR-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2005OKAZION-ALFA-147-MOTOR-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2005 (4)OKAZION-ALFA-147-MOTOR-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2005 (2)OKAZION-ALFA-147-MOTOR-1-6-BENZIN-GAZ-VITI-2005 (3)

Përshkrimi

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 – 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
SHES ALFA 147 VITI 2005 MOTOR 1.6 BENZIN DHE IMPJANT GAZI I MONTUAR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI FULL OPITON.ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE.

Nuk ka tag

1217 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 16858186532b61aa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total