Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

135 €

OKAZION 2+1+2WC – Freku-Lulishtja 135 Euro, Gjyd Mobiluar (VIDEO)

  • Adresa: Rruga muhamet deliu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685451010
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar: 22/02/2018 23:58
  • Skadon: 154 ditë
FR7
FR 1FR2FR3FR8FR4FR5FR6

Përshkrimi

OKAZION 2+1+2WC – Freku-Lulishtja 135 Euro (VIDEO)

Apartament 2 + 1 +2 wc gjysem i mobiluar 110 m2 , tek RESTORANT FRESKU, tek Lulishtja. Kati 2 Banimi me Ashensor! cmimi 140 euro! Uje drita 24 ore. Poshte apartamentit eshte stacioni i urbanit Porcelani.

Te dhenat:
– 1 Sallon +1 Kuzhine( Ne sallon shte vetem kuzhina me aspiratorin)
– 2 dhoma gjumi( 1 dhome ka dollap dhe 2 krevate tek pa dyshek, 1 dhome ka dollap rrobash)
– 2 tualete te plotesuara (1 me vaske)
– 1 Ballkon (verande)
– Facilitetet te gjitha shum afer
– Ndricimi i bollshem natyral gjate dites
– Uje dhe drita 24 ore
– ndertim i ri, i pabanuar me pare
– Ndertim cilesor, me termoizolim dhe pa lageshtire
– Zona ofron mundesi PARKIMI

Cmimi: 135 euro ( i padiskutueshe)
Paradhenie: 1.5 muaj

Tel ose whats app: 0685451010 ose 0692238499

Nuk ka tag

180 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9045a6b0eebbeb33

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total