Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

720 €

OKAZION 2+1 ME HIPOTEK LIQENI I THAT 720 euro/m2

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: liqeni i that
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 12/09/2017 13:17
  • Skadon: 2 ditë, 19 orë

Përshkrimi

*OKAZION
*SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK, SIPERFAQE PREJ 100 M2 , E VENDOSUR NE KATIN E 3.APARTAMENTI KA PUNIME CILESORE SI DHE NDARJE PERFEKTE PER METRAT QE KA.CMIMI 720 EURO/M2 NE TOTAL 72.000 EURO I PADISKUTUESHEMM

*ADRESA: LIQENI I THAT

*REAL ESTATE IDEAL
0682017333
0696410104
0682072229

Nuk ka tag

170 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 43459a16996400e3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total