Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

okazion, 1+1 ne shitje

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: fresku, rr shefqet kuka tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684806418
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/01/2018 15:45
  • Skadon: 46 ditë, 11 orë

Përshkrimi

me hipoteke, kat 6 banim, (i fundit), 73m2 ambjenti brendshem+sip perbashket, ka dhe 45m2 verante. total 40.000 euro. 067 38 91 916.

Nuk ka tag

441 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 334597dc25f46936

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total