Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

162,000 €

Okazioin shitet Penthouse + 2 Garazhe Auto ne Sarande

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Rruga Butrinti
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 28/06/2017 11:55
  • Skadon: 35 ditë, 9 orë
Penthause-160m2--2-garazhe-auto
Penthause-160m2--2-garazhe-auto (6)Penthause-160m2--2-garazhe-auto (3)Penthause-160m2--2-garazhe-auto (5)Penthause-160m2--2-garazhe-auto (4)Penthause-160m2--2-garazhe-auto (2)

Përshkrimi

Penthause ne vijen e pare rruga butrinti e organizuar ne 2 ballkona 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 sallon 1 koridor.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor me ashensor dopio xham dhe punime shume cilesore.
Ne cmim jane te perfshire edhe 2 garzhe per makinen 162000 euro.
Per nje vizite ne prone apo detaje mos hezitoni te na kontaktoni 0699238033

Nuk ka tag

65 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 80659537c823edd8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total