Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Okasion! Shitet shtepia 2+1 mbrapa qendres Globe

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: rruga Kongresi i Lushnjes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676050176
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/02/2018 13:55

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne rrugen Kongresi i Lushnjes,mbrapa qendres Globe, ne katin e 4-er te nje pallati ekzistues. Ne distance jo me larg se50m nga godina gjendet shkolle 9-vjecare, cerdhe femijesh, supermarket, furre buke, farmaci, palester dhe facilitete te tjera. Zona ofron gjithmone mundesi parkimi si dhe akses te shpejte me rruget kryesore.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 80m2. Levizja ne dhoma organizohet nga nje korridor i vogel ne hyrje.
Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, dhome ndenje dhe dhoma e gatimit eshte afer me deren e ballkonit.

Nuk ka tag

385 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9075a7814cef28e0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total