Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofrojme Transport Mallrash

  • Adresa: SHKOZET
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0675147023
  • Postuar: 07/12/2016 14:29
  • Skadon: 52 ditë, 2 orë

Përshkrimi

Resalb Industry shpk i licensuar per transport mallrash nderkombetare me pale te treta, ofron transport nga Italia për në Shqipëri me tërheqjen në Pomezia (RM) (Rome-Bari dhe qytetet pergjate rruges me devijim rreth 50 km nga cdo qender) dhe dërgimin në Durrës-Tiranë.
Te interesuarit te kontaktojne:

Tel: 00355 67 51 47 023
Email: info@cresko.it

Nuk ka tag

272 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 41258480e73d4968

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total