Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

900 €

Ofrojme me qera nje Kapanon + Toke + Zyre

  • Adresa: 7 km pa shkuar tek " Ura e Mesit"
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Në periferi
  • Postuar në: 21/06/2017 17:34
  • Skadon për: 60 ditë, 4 orë
Kapananon 1
kapanon 9Kapananon 18Kapananon 20kapanon 2kapanon 8kapanon 4kapanon 10kapanon 7

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me Qera nje Kapanon + Toke + Zyra, me sip.900m² me adrese: 1 km pa mberritur tek ” Ura e Mesit”.

Kapanoni perbehet nga:
– Kati I, ambjenti nuk ka ndarje me mure por ka disa kolona.
– Kati II, ambienti nuk ka ndarje.
– Kati III, perbehet nga 3 zyra.
– Toke perpara kapanonit me sip.500m².
– Toke prapa kapanonit me sip. 2000m².

Cilesite e Kapanonit;
– Kapanoni ndodhet me dalje ne rrugen kryesore vetem 7 km larg qendres se qytetit.
– Ofron mundesi lehtesimi per hyrjen/daljen e trailera-ve.
– Ka mundesi te ndarjes se hapesires se kapanonit si ne katin e pare dhe ne katin e dyte sipas deshires te biznesit qe do te ushtrohet.
– Zyrat jane te shtruara me pllaka dhe dritaret jane te pajisura me grilla te jashtme.
– Kapanoni eshte ndertuar vitet e fundit.

*KAPANONI MUND TE LESHOHET ME QERA EDHE I NDARE*

ÇMIMI 900€/MUAJ

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 37 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 303594a91e09fd3c

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total