Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofroj vend pune per Ekonomist/e

  • Profesioni: Ekonomist
  • Adresa: Shallvaret, prane kompleksit Taiwan
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 68 23 80 095
  • Postuar: 10/04/2018 21:35

Përshkrimi

Kerkohet Ekonomist/e te punoje ne kohe te plote prane kabinetit te protezimit akustik ‘SALAJ’ dhe te zoteroje mire gjuhen angleze. Gjuha e dyte perben perparesi.

Nuk ka tag

325 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1315acd048c35aef

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total