Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

ofroj vend pune Operator ITALISHT (APERTURA DHE RETENTION ME EKSPERIENCE)

  • Paga: 50000 + bonuse
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696061315
  • Postuar: 26/09/2017 12:45
  • Skadon: 49 ditë, 23 orë

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Operator ITALISHT (APERTURA DHE RETENTION ME EKSPERIENCE)
KERKOHEN
Agjentë Marketingu në fushen financiare

Kompania jonë po kërkon përfaqësues konkurrues, ambiciozë dhe proaktivë që e konsiderojnë shitjen si një pjesë të pandashme të karrierës së tyre.

Ofrohet:

Mundësi pune me kohë të plotë nga e hena ne te premte
Pagë bazë të kënaqshme dhe bonuse të konsiderueshëm mbi arritjen e objektivave
Një plan karriere brenda një kompanie në rritje
Mundesi trajnimi jashte vendit
Kontrate e rregullt nje vjecare me te drejte rinovimi ne baze te Kodit te Punes

Kriteret Kryesore:

Njohje dhe komunikim shumë të mirë ne ITALISHT;
Aftësi shumë të mira komunikimi dhe ndërveprimi;
Aftësi të forta shitjeje dhe negocimi;
Kreativë dhe të organizuar në punën e tyre;
Eksperiencë e mëparshme në fushen e Marketingut përbën avantazh.

Bashkohu me ekipin tonë dhe te jeni te sigurte që do të bëni zgjedhjen më të mirë të jetës suaj dhe do të keni një të ardhme të sigurtë me ne, pa stres, pa kufizime, atë që keni kërkuar gjithmone.

Nëse jeni ambicioz dhe i motivuar, ju ftojme te dergoni CV-në tuaj ne adresen:
recruitingtirana@outlook.it
Ose na kontaktoni në numrin e telefonit:
+355696061315

Kurrikulat e përzgjedhura do të kontaktohen për intervistën.

Nuk ka tag

135 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7559ca2fae384e6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total