Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofroj pune Babysitter

  • Profesioni: Kujdestare
  • Adresa: Sheshi Taulantia Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0675147023
  • Postuar: 06/11/2017 18:18

Përshkrimi

Kerkoj nje kujdestare per nje femije 5 muajshe per nje familje me banim ne Durres. Personi duhet te kete shkollim dhe/ose experience. Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane ose Angleze. Puna do te jete Part time kur familja te ndodhet ne Shqiperi ( zakonisht dy jave jashte Shqiperise dhe dy jave ne Shqiperi)
Per info: 0675147023

Nuk ka tag

502 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4245a00632d0afef

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total