Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofroj Kurse Personale per Anglisht dhe Gjermanisht – Mësues i Huaj dhe i Kualifikuar jashte (CELTA)

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697890362
  • Postuar: 27/06/2017 13:39
  • Skadon: 39 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Mësues i Huaj dhe i Kualifikuar jashte (CELTA) per Gjuhën Angleze dhe Gjermanisht
Ekspert për të gjitha Nivelet
Mësim i shpejtë – Fleksibel ne Orare

Cmimi – i diskutueshem ne varesi te kerkesave te klientit

Ne ofrojmë kurse personale gjuhe, të cilat ju ndihmojnë të fitoni natyrisht gjuhën tuaj të dytë:

ESL (nivele fillestare deri ne profesionale)
IELTS dhe SAT – Pergatitje
DaF / DaZ (Deutsch als Fremdsprache / Deutsch als Zweitsprache)

Për tu informuar më shumë, ju lutemi te na kontaktoni te numri: 0697890362

Nuk ka tag

83 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 90859523817b031d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total