Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofrohet vend pune si drejtoreshe zyre dhe kordinatore.

  • Paga: 000
  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682045499
  • Postuar: 30/01/2017 13:07
  • Skadon: 20 ditë, 3 orë

Përshkrimi

Ofrohet vend pune si drejtoreshe zyre dhe kordinatore.

Kanditatja duhet te kete keto cilesi:
– Te kete mbaruar Menaxhim Biznesi,
– Preferohet te njohe mire gjuhen frenge,
– Te kete aftesi te mira organizuese,
– Te jete e afte te marre vendime dhe te kordinoje punet,
– Te jete korrekte, e shkathet, dinamike etj.

Te interesuarit te dergojne CV me foto ne adresen e email-it, kryemadhi.shpk@gmail.com.

Cel. : +355682045499

Nuk ka tag

260 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6045847bf80d09ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total