Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Ofrohet vend pune per Inxhinier

  • Paga: e diskutueshme
  • Profesioni: Inxhinier
  • Adresa: Lagjia 14 Shkozet
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0689080363
  • Postuar në: 18/09/2017 10:15
  • Skadon për: 185 ditë, 4 orë

Përshkrim

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier me njohuri ne Materiale Prodhimi
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te kete mbaruar Universitetin Politeknik, dega Inxhinieri
2. Përdorimi i paketës Auto Cad dhe programeve te tjera kompjuterike
2. Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj
3. Te jete me vendbanim ne Durres
4. Mosha e preferuar deri 40 vjec
5. Eksperienca pune te meparshme perbejne avantazh
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 74 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 22759b13a7e02ecd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total