Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofrohet vend pune per Analist Tregu

  • Paga: e diskutueshme
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Lagjia 14 Shkozet
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0686061222
  • Postuar: 13/09/2018 20:41

Përshkrimi

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Analist/e Tregu

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara

– Edukimi: Diplomë Universitare
– Eksperience Pune: Eksperience pune në pozicione të ngjashme perben avantazh
– Aftësi të shkëlqyera komunikuese
– Afësi të shkëlqyera per te studiuar, kerkuar dhe analizuar tregun
– Aftësi shumë të mira për të ruajtur informacionin konfidencial
– Njohuri shumë të mira kompiuterike, sidomos paketën MSOffice
– Njohuri shum te mira te gjuheve: Frengjisht dhe Anglisht ( e domosdoshme)
– Aftësi për të punuar në grup

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: departamenti.juridik@pespagroup.com /cv@pespagroup.com

Nuk ka tag

236 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7905b966681eeed7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total