Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofrohet vend pune dizenjues ne Laborator Dentar

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675655349
  • Postuar: 16/04/2018 15:12
3shpe

Përshkrimi

Kerkohen laborante dentare me eksperience pune ose te sapo diplomuar per pozicionin e punes operator ne laborator dizenjimi kompjuterik dental 3D.

Kandidatet duhet te kene njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit dhe nivel mbi mesatar ne gjuhen angleze.

Per te aplikuar dergoni CV ne adresen e e-mailit info@first.al (Vetem aplikimet me CV do te merren parasysh).

Tel: +355675655349

Nuk ka tag

266 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 555ad468f3ddf08

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total