Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofrohet punesim si operator telefonik per fushatat Telecom dhe Vodafone

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rr.Myslym Shyri, pas karburant Alpet
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355682063223
  • Postuar: 13/10/2018 20:34
cercasi-operatori-ed-operatrici-per-telemarketing-20171213044713
LOGO

Përshkrimi

Kerkojme persona me/pa eksperience, te komunikueshem, te afte per te punuar ne grup,pozitive dhe ambicioz, por me shume rendesi te kene njohuri te gjuhes italiane.
Personat e perzgjedhur qe do te kalojne fazen e trajnimit me sukses, do te kene mundesine te punesohen.
Ju ofrojme mundesine per te qene pjese e nje grupi profesionistesh,dinamik, mikprites.
Garantojme paga shume te kenaqeshme per nje punesim part time.
Trajnime te vazhdueshme, dhe rritje profesionale.

Ju lutemi te shprehni interesimin tuaj ne keto kontakte:
Adresa: Rr.Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
CV e-mail: hr@iconalbania.com
Cel:0682063233

iCON Albania, la porta delle tue opportunita’!

Nuk ka tag

309 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1225b2f79da66092

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total