Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofrohet pune ne pozicionin Web Developer

  • Paga: 000
  • Profesioni: Dizajner
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682045499
  • Postuar: 08/06/2017 12:07
  • Skadon: 8 ditë, 18 orë

Përshkrimi

Kompania jone kerkon Web Developer me kohe te plote dhe ofron mundesi rritje profesionale
ne fushen e programimit dhe marketingut online.

Kerkesat jane:
-gjuha frenge eshte kusht i domosdoshem,
-te kete njohuri shume te mire ne platformat CMS
-te kete njohuri te mira rreth gjuheve programuese si HTML,CSS, JavaScript, JQuery, API.
-te kete njohuri te mira te programeve si: Adobe Photoshop, illustrator etj.
-te kete njohuri shume te mire te parimeve të SEO duke u siguruar në praktikat më të mira.
-te kete njohuri dhe ekperience ne digital marketing, e-mail dhe facebook marketing.
-te kete njohuri te mira ne aplikimin e metodave me te mira te sigurise dhe si te implementohen E- Commerce programet.

Te interesuarit qe permbushin kerkesat e mesipermua te dergojne nje CV me foto ne adresen e email-it: kryemadhi.shpk@gmail.com.

Cel. : +355682045499

Nuk ka tag

87 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 675593281ee4b9e2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total