Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

OFROHET PUNE AGJENT SHITJE NE TERREN

  • Paga: +40000
  • Profesioni: Shpërndarës
  • Adresa: TIRANE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682040855
  • Postuar: 26/06/2018 19:25

Përshkrimi

Shoqeria Saranda – AL e pozicionuar ne prodhimin , ambalazhimin dhe tregtimin e produkteve te vajit te ullirit dhe bulmetit eshte ne kerkim te nje kantidati per agjent shitje ne terren me te dhenat e meposhtme.

Kerkohet AGJENT SHITJE ME EKSPERIENCE PER SHPERNDARJE NE TERREN te produkteve te vajit te ullirit dhe bulmetit

Kriteret :
Te zoteroje leje drejtimi klasi B
Te jete njohes i qytetit te Tiranes dhe rretheve rreth saj .
Te kete aftesi oratorike komunikimi dhe bindese
Te dije te menaxhoje dhe te zgjidhe problemet
Te jete i shkathet dhe te kete deshire per pune
Te jete i afte ne zgjerimin e klienteles

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen mishasaranda.al@hotmail.com

Ose te kontaktojne ne numrin e cel . 0682040855

Nuk ka tag

291 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5405b31e2cfe5d05

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total