Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

ofrohen kurse per call center dhe italisht ne menyre intensive 3-5 here ne jave nga pedagoge te kualifikuar

  • Adresa: Rruga Teodor Keko
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696543410
  • Postuar: 20/11/2016 19:43
  • Skadon: 2 ditë, 18 orë

Përshkrimi

Deshiron te fillosh pune ne call center por nuk ekperience?
Mars center ne perfundim te kursit ju garanton punesim ne cdo call center
Kursi kushton 5.000 lek ne muaj.Gjithsej jane 20 seanca ne muaj te ndara sipas nevojave tuaja
Ofrojme:
3-5 ore ne jave teori per te gjitha fushatat outbound per te krijuar aftesi shitje dhe komunikimi me klientet.
ore bashkebisedimi per te gjitha fushatat
(vodafone,telecom,infostrada,green network,enel luce e gas dhe forex ).
Pergatitje teorike dhe ne praktike per te gjitha llojet e intervistave ne call center.
Mundesi punesimi per te gjitha fushatat outbound.
Ju kerkoni pune.Ne ju japim mundesi.

Adresa: Astir, prane kompleksit Vila L

Nuk ka tag

322 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7925831e640ab156

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total