Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 LEK

Oferte,shiten disa frigorifere te perdorur,makineri sallami dhe akulloreje

  • Adresa: Fier
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0666669448
  • Postuar: 30/09/2017 16:26
  • Skadon: 52 ditë, 17 orë
IMG-20170824-WA0006
IMG-20170824-WA0005IMG-20170824-WA0004IMG-20170824-WA0003IMG-20170824-WA0002IMG-20170824-WA0001

Përshkrimi

Shiten disa frigorifere te perdorur,nje makineri sallami dhe nje makineri per te bere akullore ,cmim i diskutueshem

Nuk ka tag

138 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 36559cf9e8c525fb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total