Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofertë pune Prishtine

  • Paga: Me marrveshje
  • Profesioni: Masazhiere
  • Adresa: Dardani, Bulevardi Bill Kllinton Prishtine
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: +38649885445
  • Postuar: 16/06/2017 14:51
  • Skadon: 28 ditë, 5 orë

Përshkrimi

Diamond Relax masazh shpall konkurs per 3 masazhere dhe 2 praktikante.
Te interesuarat mund te lajmrohen ne numrat +37745839090 dhe +38649885445.
Ju mirpresim!!

Nuk ka tag

85 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7385943d27bd3feb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total