Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Oferte pune part time/full time – Promocion

  • Paga: Shum e mire
  • Profesioni: Agjent marketingu
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699666203
  • Postuar: 03/07/2017 08:16
  • Skadon: 7 ditë, 5 orë

Përshkrimi

Oferte pune part time/full time

Kerkojme 2 vajza te moshave 20-30,te cilat do te kryejne funksionin e agjentit te marketingut. Puna esht sezonale dhe shum komode,eshte e mir organizuar dhe pagesa do te jete shum e kenaqeshme.
Te interesuarat duhet te kene lirshmeri ne komunikim,gjithashtu maredhenie te mira me publikun.

Nuk ka tag

331 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 14059597ff82a445

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Oferta të ngjashme

total