Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Oferte pune part time/full time – Promocion

  • Paga: Shum e mire
  • Profesioni: Agjent marketingu
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699666203
  • Postuar në: 03/07/2017 08:16
  • Skadon për: 67 ditë, 7 orë

Përshkrim

Oferte pune part time/full time

Kerkojme 2 vajza te moshave 20-30,te cilat do te kryejne funksionin e agjentit te marketingut. Puna esht sezonale dhe shum komode,eshte e mir organizuar dhe pagesa do te jete shum e kenaqeshme.
Te interesuarat duhet te kene lirshmeri ne komunikim,gjithashtu maredhenie te mira me publikun.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 151 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 14059597ff82a445

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total