Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

88,000 €

OFERTE MARRAMENDESE…SHITET DYQAN ME FASAD 8 M

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: PERBALLE FABRIKES SE BIRRES , NE NJE NDER KOMPLEKSET ME TE MIRE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 13:00
  • Skadon: 15 ditë, 15 orë
Tirana Golden Park Mgb Bengasi shpk 03

Përshkrimi

OFERTE MARRAMENDESE…SHITET DYQAN PERBALLE FABRIKES SE BIRRES TEK NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRE NE TIRANE….

Dyqani ka siperfaqe 100 m2 me 8 m fasad i vendosur ne nje nga komplekset me te medha ne Tirane.Dyqani ka 2 dalje nje nga rruga kryesore dhe tjetra brenda kompleksit.Cmimi vetem per 880 euro/m2 (nga 1600 euro/m2) I PANEGOCIUESHEM…NXITONI TE PERFITONI NE KOHE

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

423 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1205a9fda47bfc93

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total