Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

63,000 €

OFERTE MARRAMENDESE…SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: ALI DEMI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 13:00
  • Skadon: 15 ditë, 17 orë
ali demi

Përshkrimi

SUPER OFERTE 3 DITORE…SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM TEK ISH MARKATA

Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 i vendosur ne katin e 6 ne nje pallat super cilesor i cili eshte ne perfundim, me punimet me te mira nga nje firme me prestigjozet.Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe ndarje perfekte.Cmimi vetem per 670 euro/m2 (nga 900 euro/m2 cmimi i tregut) pagesa totale dhe i PANEGOCIUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

350 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5315a9fde1f691b7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total