Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Ofertë – dhomë gjumi në gjëndje shumë të mirë

  • Adresa: Rruga Robert Zhvarts mbi dumren / Kristal
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675157221
  • Postuar: 20/07/2018 18:00
20180718_161725
20180718_15414120180718_15411820180718_15402320180718_15400820180718_15395220180718_15390320180718_15273320180718_153846

Përshkrimi

Shes dhomë gjumi në gjëndje shumë të mirë. Plus frigorifer Candy me dy kate. Tavolinë mesi. Tavolinë kompiuteri. Divanoletto tresh dhe divanoletto dysh. Një kolltuk. Dhe një bombuël gazi për gatim. Çmimi i diskutueshëm

Nuk ka tag

332 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 5525b50a3b26fff3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total