Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ofertat me te mira per pakteta antiviruse

  • Adresa: Rruga e Durrësit Nr204 ( Pranë Zogut të Zi )
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693184915
  • Postuar: 31/01/2018 10:33
  • Skadon: 55 ditë, 2 orë
Bitdefender_wallpaper

Përshkrimi

Cosmos Computerland, partner Gold I kompanise lider ne sigurine e informacionit Bitdefender vjen me ofertat me te reja per paketat e antiviruseve per te gjitha pajistjet tuaja kompjuterike apo aparatet smartphone (Windows, PC, Laptop, Mac, Macbook, iPhone, iPad, Android, Samsung, LG,etj )
Cmimet e paketave jane si me poshte:

Bitdefender Antivirus Plus 2018 ( 1 vit mbrojtje per 1 pajisje )– 12Euro
Bitdefender Internet Security 2018 ( 1 vit mbrojtje per 1 pajisje )– 15Euro
Bitdefender Total Security 2018 ( 1 vit mbrojtje per 5 pajisje )– 35Euro
Bitdefender Total Security 2018 ( 1 vit mbrojtje per 10 pajisje ) – 45Euro
Ne ju suportojme me instalimin e produktit dhe cfaredolloj problematike qe mund te keni.
Per porosi apo informacion te metejshem mbi produktin jeni te lutur te kontaktoni:
E-mail: cl_cosmos1@yahoo.com
Mob: +355 672878959
Mob: +355 684280811
Mob: +355 693184915
Adresa: Rruga e Durrësit Nr204 ( Pranë Zogut të Zi )

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 63659cd0338b84a1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total