Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

35 €

Oda Hotel Tirana

  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri, prane pallatit me shigjeta, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0035544532000 / info@odahotel.al
  • Postuar në: 26/05/2017 11:44
  • Skadon për: 31 ditë, 2 orë
IMG_47181
IMG_46841IMG_48041DSC_0439DSC_0284

Përshkrim

Vizitoni Tiranen, ne periudhen e mrekullueshme te pranveres duke qendruar ne Oda Hotel Tirana, nje boutique hotel qe ofron komfort dhe rehati maksimale. Kaloni nje fundjave duke eksploruar Pazarin e Ri, Bunkart, Muzeun Kombetar apo Galerine Kombetare te Artit, dhe jepini mundesine vetes te njihni nga afer jeten vibrante te Tiranes. Oda Hotel do te jete nje mundesi e shkelqyer akomodimi per qendrimin tuaj ne qytet.
Dhoma moderne, ku perfshihet:
✓ wifi
✓ minibar
✓ Tv me kanale nderkombetare
✓ set kortezie

Mengjesi i perfshire ne cmim ju jep energjine e nevojshme per te filluar viziten ne qytet.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 56 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7525927f8517333f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total